preskoči na sadržaj

ŽSV školskih knjižničara osnovnih i srednjih škola u Međimurskoj županiji

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 5. 5. 2011.

Ukupno: 15528
Tražilica
Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Kontakti

Županijsko stručno vijeće školskih knjižničara osnovnih i srednjih škola Međimurske županije

 

Kontakti
Ime i prezime Škola E-mail Kontakt
Zlatko Bartolić OŠ Donja Dubrava zlatko.bartolic@ck.t-com.hr 040/688 - 825
Ivan Bistrović OŠ I. G. Kovačića, Sveti Juraj na Bregu ivan.bistrovic1@skole.hr

040/855 - 803

098/948 62 43

Ivana Čurila OŠ Orehovica i.curila@gmail.com

040/635 - 193

098/170 18 24

Miroslav Gakić Gimnazija Čakovec miroslav.gakic@inet.hr

040/314 - 908

091/513 08 91

Renata Golenko OŠ Štrigova renata.golenko@gmail.com 095/909 90 71
Smiljana Frančić OŠ Sveta Marija smiljana.francic@gmail.com  
Zora Hajdarović OŠ Nedelišće zora.hajdarovic@skole.hr

040/821-404

098/928 10 12

Dubravka Horvat OŠ Draškovec i OŠ Donji Kraljevec dubravka@rotocomerc.hr

040/643 - 606

040/655 - 137

Vlasta Horvat Graditeljska škola Čakovec   091/787 65 74
Željka Korent-Hozmec Graditeljska škola Čakovec zeljka.korent@gmail.com

040/329 - 019

091/602 61 19

Jasmina Novak OŠ Gornji Mihaljevec i OŠ Kuršanec jasmina.novak2@ck.htnet.hr

040/899 - 501

040/633 - 161

Sanja Novak Tehnička škola Čakovec sanja.novak@skole.hr 040/328 - 522
Kristina Maltarić OŠ Prelog kristina.maltaric@gmail.com

040/646 - 066

098/164 39 95

Dragica Pongrac I. OŠ Čakovec dpongrac@net.hr 098/693 470
Robert Posavec COO Čakovec robert.posavec3@skole.hr

040/328 - 004

098/190 00 74

Tanja Radiković OŠ Ivanovec tradikovic@gmail.com 098/546 127
Lea Resman-Borković Ekonomska i trgovačka škola Čakovec lea.555@windowslive.com

040/312 - 520

098/688 139

Dražen Ružić III. OŠ Čakovec 3.osnovna.skola.cakovec@ck.t-com.hr

040/328 - 003

099/675 65 30

Marija Tot OŠ Domašinec i OŠ dr. Ivana Novaka Macinec marijatot@net.hr

040/863 - 106

098/909 64 12

Lidija Toth OŠ "Petar Zrinski" Šenkovec lidijat810@gmail.com 098/167 25 16
Janja Trstenjak OŠ Kotoriba janjat83@gmail.com

040/683 - 284

098/168 70 76

Marta Trstenjak OŠ Podturen os-podturen-knjiznica@ck.htnet.hr

040/847 - 470

098/802 570

Sandra Vidović Tehnička škola Čakovec sandra.vidovic@ck.t-com.hr 099/820 53 02
Nataša Sakač SŠ Prelog natasha.sakac@gmail.com  
Danijela Slavković OŠ Strahoninec nehna@net.hr  
Biserka Sinjerec OŠ "Tomaša Goričanca" Mala Subotica biserka.sinjerec@skole.hr 095/911 25 47
Ana Špoljarić OŠ Selnica i OŠ Sveti Martin na Muri ana.spoljaric4@skole.hr

040/868 - 314

091/538 81 96

 

 

preskoči na navigaciju